Intranet by webBOX lite - skuteczne zarządzanie informacją w firmie

jako alternatywa pełnego system Intranet by webBOX

Jest on narzędziem do zarządzania informacją w firmie. Jest szybki we wdrożeniu i intuicyjny w obsłudze. By ułatwić korzystanie z systemu i poznanie wszystkich jego możliwości, wbudowaliśmy do systemu pomoc oraz tutoriale takie jak „Pierwsze kroki”.

dla kogo? 

Dzięki udostępnieniu systemu w modelu SaaS, możemy oferować webBOX lite w atrakcyjnej cenie, przy zachowaniu funkcjonalności dostępnej w systemie Intranet by webBOX standard. Dodatkowo model SaaS pozwala firmom wyeliminować koszty związane z zakupem własnego serwera, przystosowania pomieszczenia pod serwer oraz zatrudnienia administratora.

Udostępniliśmy naszym klientom możliwość wyboru wersji systemu zależnej od liczby użytkowników korzystających z Intranetu. Klient ma możliwość wyboru, jednego z trzech wariantów abonamentu, tego, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom.

Dodatkowo, by każdy z naszych klientów mógł się przekonać o użyteczności systemu webBOX lite, udostępniliśmy 7 dniową bezpłatną wersję demo, po zakończeniu której klient może zdecydować czy chce kontynuować pracę z systemem. System webBOX lite składa się z 14 modułów, których możliwości przedstawimy w następnych wpisach na blogu.

 

Zapraszamy na www.webboxlite.pl lub do bezpośredniego KONTAKTU