Collegium Medicum w Bydgoszczy

Collegium Medicum w Bydgoszczy - Intranet w wersji Pakiet Standard

 

Na przełonie roku 2010/2011 naszym nowym klientem stało się Collegium Medicum z Bydgoszczy. Na potrzeby tego klienta został wdrożony system w wersji pełnej Pakietu Standard. Planowane są wdrożenia kolejnych funkcjonalności i modułów. W pierwszej kolejeności zostanie wdrożony mechanizm ActiveDirectroy. W dalszej kolejności planowane jest wdrożenie modułu dedykowanego do zarządzania korespondencją papierową (wychodzącą i przychodzącą). Liczymy na dlugoletnią i owocną współpracę.

 

Zamawiający:

 

Z dniem 24 listopada 2004r. Akademia Medyczna im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy została włączona do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu jako Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Akademia Medyczna w Bydgoszczy powołana została do życia mocą ustawy z dnia 21 lipca 1984r. o utworzeniu Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

Obecnie Collegium Medicum w Bydgoszczy na trzech wydziałach prowadzi kształcenie na poziomie:

  • magisterskim
  • licencjackim
  • na studiach doktoranckich (Wydział Lekarski, Wydział Nauk o Zdrowiu)

 

Opis projektu:

 

Projekt dla Collegium Medicum w Bydgoszczy obejmował wdrożenie aplikacji INTRANET by webBOX w wersji Pakiet Standard. W następnych miejsiącach zostały wdrożone nowe funkcje oraz moduły dedykowane.