Roche Polska

Roche Polska

Intranet by webBOX w Roche Polska

 

Firma RSI zrealizowała projekt Intranetu dla polskiego oddziału koncernu Roche, jednej z największych na świecie firm farmaceutycznych. Z Intranetu korzysta ponad 300 pracowników firmy. Szczególnie Roche Polska, światowy lider wśród firm farmaceutycznych.

 

Zamawiający:

 

Roche Polska jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Każdego dnia wspomagamy lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów, współpracujemy również ze środowiskami akademickimi i medycznymi.

 

Strategia Roche koncentruje się na diagnostyce molekularnej oraz terapiach celowanych. Firma posiada nowoczesne i unikalne portfolio w takich dziedzinach terapeutycznych jak: onkologia, nefrologia, transplantologia, reumatologia, neurologia, kardiologia i choroby zakaźne. Jest też liderem w diagnostyce medycznej - dostarcza systemy umożliwiające szybkie i dokładne wykrywanie.

 

Opis projektu:

 

RSI odpowiedzialna była za kompleksową obsługę projektu, od przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, przez zaprojektowanie i implementację modułów funkcjonalnych, po szkolenie pracowników we wszystkich grupach użytkowników. Projekt powstał w oparciu o system INTRANET by webBOX.

 

Prace nad tą wersją Intranetu w Roche Polska zakończyły się pod koniec 2004 roku. We wrześniu 2005 przeprowadziliśmy upgrade intranetu do wersji 2.0. Dzisiaj projekt rozbudowywany jest o kolejne moduły i funkcjonalności.

 

W ramach tego projektu zostały wdrożone zarówno moduły z Pakietu Standard, jak i również moduły dedykowane, zaprojektowane na zlecenie i na podstawie szczegółowych wytycznych Roche Polska. Do tych modułów należą min.:

  • Zarządzanie zamówieniami wewnętrznymi
  • Billingi
  • Moduł Działu Medycznego