Wydawnictwo PASCAL

Intranet w Wydawnictwie Pascal

 

System Intranet by webBOX w wersji Standard w Wydawnictwie PASCAL z siedzibą w Bielsku Białej. Było to jedno z pierwszych wdrożeń systemu w modelu SaaS.

 

Zamawiający:

Wydawnictwo Pascal jest liderem wśród wydawnictw turystycznych w Polsce. Oferta wydawnictwa obejmuje ponad 500 tytułów przewodników w kilku seriach. Znaczna część oferty dostępna jest także w postaci cyfrowej w wersjach epub oraz mobi. Pascal tłumaczył i wydawał publikacje podróżnicze oraz przewodniki największych wydawców na świecie bardzo wcześnie jednak została podjęta decyzja o stworzeniu przewodników w oparciu o własne treści, pozyskane przez polskich podróżników–autorów.

Pascal opracowuje również przewodniki na zamówienie, które wykorzystywane są w akcjach promocyjnych lub jako prezenty korporacyjne. Wydawnictwo inicjuje i angażuje się w działania mające na celu popularyzację świadomej i bezpiecznej turystyki oraz aktywnego stylu życia.

 

Opis projektu:
Projekt systemu Intranetowego dla Wydawnictwa PASCAL zrealizowany został w oparciu o technologię INTRANET by webBOX w wersji 3.0. W ramach Projektu została wdrożona aplikacja w wersji Standard w modelu SaaS